Portfolyo Hazırlığı

(Mimarlık, İç Mimari, Moda Tasarım, Makyaj, Endüstriyel Tasarım, Resim, Heykel, TV-Sinema, Fotoğraf ve diğer Sanat alanlarında)

Mimarlık, Endüstriyel Tasarım ve Sanat alanlarında "portfolyo hazırlığı" için profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyuyorsanız; Öğrencilerin istekleri doğrultusunda yaratıcılıklarını ve farklı yönlerini önde tutarak, doğru yönlendirmelerle sonuç odaklı portfolyolar hazırlayan ve alanlarında uzman olan Sayın Umay GELGÖR ve Sayın Şenay OYURYÜZ rehberliğinde hedeflerinize beklediğinizden daha kolay ulaşabilirsiniz. Seral GÖRMEZ Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak; yurt dışında portfolyo gerektiren bölümlerde okumak isteyen adayların okul başvurularını yapmanın yanı sıra portfolyo hazırlık sürecine alanında uzman profesyoneller ile birlikte çözüm getiriyoruz. Detaylı bilgi almak için whatsapp veya email üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Umay GELGÖR

1977 İstanbul doğumlu olan sayın Umay GELGÖR, 1994 yılında oyunculuk eğitimleri alarak tiyatro ile sanata doğru küçük adımlar atmaya başladı. 1997 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini kazanan Umay, 2002 yılında mezun olarak Sinema-Televizyon sektöründe sanat yönetmeni, kostüm ve makyaj tasarımı alanında çalışmaya başlamıştır. Halen de birçok sinema filminde görevine devam etmektedir. İşlerinden bazıları; Issız Adam-Ulak-Polis-Prensesin Uykusu-Dersimiz Atatürk-Musallat-Ottoman Rising'dir. 2000 -2019 yılları arasında kendi okulları olan Kulis Makyaj Akademi'de birçok öğrenciye eğitim vermiştir. 2002 yılı ve sonrasında sinema film çalışmalarına devam ederken aynı zamanda birçok okulda sanat dersleri verdi. Küçük yaş gruplarına resim ve drama dersleri, yetişkin yaş gruplarına ise GSF. hazırlık dersleri ve temel sanat eğitimleri verdi. Çalıştığı Okullar : Sabancı Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Aydın Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi// Irmak Okulları, Yeni Ufuk Koleji, Anabilim Koleji, Göztepe Pansiyonlu İlkokulu ... 2020 yılından itibaren ise Londra'da eğitim ve çalışmalarına devam etmektedir.

Şenay OYURYÜZ

1970 yılında İstanbul’da doğdu, 1994 yılında tiyatro eğitimi aldı, 1997 yılında Marmara Üniversitesi - Resim öğretmenliği, 2010 yılında Yeditepe Üniversitesi Görsel iletişim alanlarında lisans eğitimine başlayıp bu bölümleri başarı ile tamamladı. 2016 yılında Nişantaşı Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarım bölümünde yüksek lisans eğitimine başladı. 1999 -2020 yılları arasında Sinema-Televizyon sektöründe birçok projede kostüm tasarımları ve efekt-plastik-kozmetik makyaj alanlarında çalıştı. Aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi-Aydın Üniversitesi-Nişantaşı Üniversitesi-Gedik Üniversitesi ve kendi kuruluşu olan Kulis Makyaj Akademi'de eğitimler verdi. Çalıştığı bazı film ve reklamlar : Issız adam-Ulak-Muro-Prensesin Uykusu-Eşref Saati-Kabuslar Evi-Turkcell-Garanti Bankası vs. gibi. 2020 yılından itibaren ise çalışmalarına ve eğitim programına Londra'da devam etmektedir.

Yurt dışı okul başvurularınız ve portfolyo hazırlığınız için doğru bir rehberliğe ihtiyacınız var ise tarafıma çekinmeden ulaşabilir, merak ettiklerinize cevap bulabilirsiniz.